BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6823107

nr 682 3107

Takarmatur

Tidigt 1900-tal, Alabasterkupor, diameter

Kondition: (en kupa saknas) slitage, skador

måndag 21 februari 2011
kl 18:44:26